Oddaj się w ręce specjalistów od wizażu i stylizacji

W Pełną Parą Studio robimy również sesje  niezwiązane z tematyką ślubną. Za to absolutnie związane z life stylem i najlepszymi magazynami mody.Taka sesja to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby a jeszcze lepszy dla samej siebie.

Każda kobieta powinna choć raz pozwolić o siebie zadbać całemu sztabowi ludzi. Efekty są lepsze niż pobyt w SPA.

Później gotowe oprawione zdjęcia można powiesić w salonie lub dać ukochanemu. Dobrym pomysłem jest także wydrukowanie kartek pocztowych ze zdjęciem i wysłanie odręcznych osobistych pozdrowień.

Aby efekt był oszałamiający potrzebna jest współpraca specjalistów.

Czasami wizażysta zajmuje się również upięciem włosów ale czasami trzeba na sesji mieć  także fryzjera. Make up nanosi się nie tylko na twarz ale często również na ręce czy nogi aby były idealnie gładkie.

Nieodzownym elementem są stylizacje odpowiadające pomysłowi sesji i dobry stylista, który umie dopasować ubranie do każdej sylwetki, nie tylko modelki. Fotografowi zawsze pomaga asystent, ustawienie światła to często długotrwały proces.

W studiu dbamy o dobrą muzykę, żeby wprawić nas oraz modela w odpowiedni nastrój. Po sesji wybrane zdjęcia trafiają do retuszera, który nadaje im odpowiedni sznyt.

Tak, zdjęcia to efekt pracy większej liczby osób, nie wyłącznie fotografa i modela.  My współpracujemy z najlepszymi w tej dziedzinie.

make up, hair – Kamila Bukowska

stylizacja – Marta Danelska

Pelna Para Studio_portret01
Pelna Para Studio_portret03
Pelna Para Studio_portret02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *