Ślub na pomoście – Nieporęt

To był zdecydowanie nietuzinkowy i bardzo kolorowy ślub. Ślub na pomoście w Nieporęcie.

Ślub w kolorze

Zuza i Francesco to również nietuzinkowa polsko-włoska para. Oboje są odważni, noszą wiele tatuaży a ich ślub był bardzo wyrazisty, kolorowy. Zapomnijcie o  eterycznej bieli z lekką domieszką bladego różu, ponieważ tu dominowały wyraziste kolory:  ostry róż, niebiesko chabrowy i soczysty pomarańcz.

Ślub na pomoście – Magnacka

Przygotowania odbyły się w restauracji Magnacka w Nieporęcie. Panna Młoda ubrana była w suknię, która odpowiednio wyeksponowała jej kolorowe tatuaże a wianek i bukiet dopełniły rock&roll’owy charakter całej stylizacji.

First look na czerwonym dywanie

Restauracja Magnacka po jednej stronie ma ogród z pomostem na Zalewie Zegrzyńskim a po drugiej stronie wyjście główne. Kiedy goście gromadzili się w ogrodzie w oczekiwaniu na ceremonię ślubną na pomoście, Młoda Para głównym wyjściem czmychnęła do portu gdzie czekała na nich motorówka.

Motorówką do ślubu

Z tej opcji najlepiej skorzystać jak ślub odbywa się na pomoście. Motorówka podjechała pod pomost a Para Młoda ze Świadkami szli niczym wyjęci z filmu Quentina Tarantino “Wściekłe psy”.

Ceremonia w altanie na pomoście

Państwo Młodzi składali sobie przysięgę w obecności Pani Urzędnik, Pani Tłumacz i swoich gości. Altana, w której odbyła się ceremonia jest zadaszona więc w razie deszczu jest ubezpieczenie.

Weselne szaleństwa

Po emocjach ceremonii i chwili oddechu i wzniesieniu toastu, Para Młoda zachęciła gości  do szalonej zabawy swoim pierwszym tańcem.

Sesja z Parą Młodą

Kiedy goście już zmęczyli się szalonymi tańcami, nadszedł czas na rozstawienie na pomoście mini studia fotograficznego. I jak za dawnych czasów w zakładzie fotograficznym, można było zapozować z Młodą Parą.

Światełko do nieba czyli ślubne Zimne Ognie

Pomysł na zimne ognie na weselu przyszedł do nas jak kilka innych pomysłów z USA. Tam Para Młoda na koniec wesela przechodzi przez korytarz z zimnych ogni oddalając się i kończąc imprezę. U nas ten zwyczaj jest mocno zmodyfikowany i nie symbolizuje końca wesela a jedynie jedną z jego atrakcji.

Planujesz swój ślub?

Jeżeli planujesz swój  ślub i szukasz fotografa ślubnego, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły współpracy.