Wyjazdowa sesja rodzinna – Dzień Matki

wyjazdowa sesja rodzinna

Wyjazdowa sesja rodzinna jest idealną okazją do spędzenie z fotografem jednego całego dnia. Pretekstem do zaproszenia fotografa może być rodzinne święto, np. urodziny czy jak tym razem, zbliżający się Dzień Matki.

Wyjazdowa sesja rodzinna – Swobodna atmosfera

Spędzając z rodziną cały dzień wiem, że uczestnicy sesji rodzinnej rozluźnią się i będę mogła zaobserwować prawdziwe relacje w rodzinie.

wyjazdowa sesja rodzinna

Wypad na rodzinne ranczo

Razem z Magdą i jej córką Mileną wybrałyśmy się na ich rodzinne ranczo położone ok. 100 km od Warszawy. Na miejscu jest wiekowy dom z historią, wokół pola i lasy. Styl country idealnie uzupełnia krajobraz.

wyjazdowa sesja rodzinna

Atrybuty tuż za płotem

Na wsi zawsze znajdzie się jakiś fajny gadżet do zdjęć. Od razu wypatrzyłam wielkie liście rosnące tuż za płotem. Przypomniała mi się sesja sprzed kilku lat, do której potrzebne były wielkie liście rabarbaru i nigdzie w Warszawie nie mogłam ich znaleźć. W końcu zamówiłam od rolnika sprzedającego warzywa pod Halą Mirowską. Te znalezione za płotem to chyba nie był rabarbar a być może łopian. W każdym razie bardzo szybko zwiądł:)

Wyjazdowa sesja rodzinna- dla kogo?

Wyjazdowa sesja rodzinna jest, moim zdaniem, rzeczą, którą warto chociaż raz spróbować. Daje znacznie bardziej rozluźnioną atmosferę, nigdzie się nie spieszymy a efekty są bardzo naturalne. To również wspólny czas z rodziną, który zapamiętamy na długo. Oglądając zdjęcia z takiej sesji, będziemy wspominać konkretne sytuacje.

Jajecznica z wiejskich jaj według Jamiego Olivera

Wspólne przygotowanie śniadania zbliża członków rodziny. Zgodnie z przepisem Jamiego Olivera dziewczyny zrobiły wersję jajecznicy mocno ściętej, podawanej na chlebie własnego wypieku.

wyjazdowa sesja rodzinna

Planujesz rodzinny wypad?

Jeżeli planujesz rodzinny wypad  i szukasz fotografa, który zrobi reportaż, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.