Fotografia rodzinna – 18-te urodziny

Ta rodzina jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ łączy polskich, amerykańskich i norweskich członków.

Urodziny w Norwegii

Taki tygiel kulturowy to miejsce powstania zupełnie nowych więzi i relacji. Żeby uczcić 18-te urodziny Lili rodzina przyjechała z USA, Polski i Anglii do pięknej Norwegii. To również dla mnie wyjątkowe urodziny, ponieważ jestem ciocią Lili. Taka fotografia rodzinna bez urzekających plenerów, skupiona na emocjach i atmosferze to mój ulubiony rodzaj.

18-te urodziny to przeżycie nie tylko dla dzieci wkraczających w dorosłość ale chyba przede wszystkim dla ich rodziców, dziadków oraz wszystkich, którzy uczestniczyli w ich  życiu i dorastaniu. A tort z ptasiego mleczka – sztos:)

Kolacja na Święto Dziękczynienia

Imprezę urodzinową poprzedziło przygotowanie kolacji na Święto Dziękczynienia. Dla Amerykanów to największe święto w roku, dlatego obowiązkowo został przygotowany indyk podany z  puree ziemniaczanym.

Najważniejsze urodziny to te 18-naste

Po kolacji na Święto Dziękczynienia trzeba było wyspać się i przygotować na kolejny dzień obchodów. Tym razem 18-tych urodzin. A podobno to najważniejsze urodziny. Mówiąc w skrócie, po przekroczeniu tego magicznego wieku już nic nie jest takie samo.

Tort z ptasiego mleczka

Kolejny dzień zaczął się od tortu i prezentów. Chyba największą radość wzbudził u Lili bilet na koncert Kendricka Lamara.

Łzy wzruszenia

18-te urodziny to wyjątkowe święto. Dzieci cieszą się, że od teraz będą mogły decydować w wielu sprawach a rodzice nie mogą pohamować łez wzruszenia. W tej sytuacji babcia postanowiła rozładować atmosferę grając rockowe kawałki na gitarze!

Impreza taneczna

Po rodzinnych wzruszeniach pozostało już tylko przygotować się na bardziej imprezowy fragment obchodów 18-tych urodzin.

Planujesz przyjęcie rodzinne?

Jeżeli planujesz przyjęcie rodzinne  i szukasz fotografa, który zrobi reportaż, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *