kontakt

Pola oznaczone * są wymagane  Dane kontaktowe

  Warszawa, ul. Chełmska 21, hala 9

  Reportaże ślubne realizujemy bez ograniczeń terytorialnych a na sesje portretowe zapraszamy do Warszawy do studia F-7

  691.031.160

  Jeżeli szukasz fotografa, który za pomocą nowoczesnych a jednocześnie ponadczasowych zdjęć, pokaże najpiękniejsze momenty twojego życia, 

  nie szukaj dłużej!

  PEŁNĄ PARĄ STUDIO

  Jeśli już coś robić to tylko pełną parą. W duszy gra nam rock and roll dlatego, że pracujemy z sercem i pasją. Ale spokojnie jesteśmy dynamiczni, ale też dyskretni i elastyczni. Wiemy, że ślub to coś więcej niż tylko wyjątkowy dzień. Pracując z nami macie pewność pełnego profesjonalizmu i komfortu.

  To co nas wyróżnia

  Piękno ponad wszystko. Naszym bezwzględnym priorytetem jest estetyka. Dlatego aby zdjęcia były naprawdę wyjątkowe potrzebny jest mały sztab ludzi. Dokładnie taki jak w sesjach mody dla magazynów kobiecych.W naszym zespole jest dodatkowo wizażystka, kolorystka i graficzka. Girls power!

  Tworzymy

  Bierzemy ze świata sztuki to co najlepsze, stąd nasze zdjęcia są tak naturalnie piękne.  Lata praktyki pozwalają nam tworzyć wspaniałe portrety, pokazywać subtelne kompozycje detali i wyjątkowe sytuacje. Specjalizujemy się również w autentycznej fotografii rodzinnej, która powstaje w miejscach, które lubicie i znacie.

  Jeżeli szukacie

  Nowoczesnych, wrażliwych na piękno fotografów- profesjonalistów to właśnie ich znaleźliście w Pełną Parą Studio.