FOTOGRAF ANNA TROJANOWSKA

„Fotografując wyrażam emocje, zatrzymuję chwile, wydobywam piękno”

Twórczyni Pełną Parą Studio, absolwentka Fotografii poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych a także Warszawskiej Szkoły Fotografii Mariana Schmidta oraz nowojorskiej The Wedding School, prowadzonej przez słynną fotografkę ślubną Susan Stripling.

Od ponad dekady współpracuje z kobiecymi magazynami mody (tu możesz obejrzeć portfolio reklamowe). Producentka telewizyjna, pracuje z gwiazdami i politykami.  Niezwykle dobrze zorganizowana, dynamiczna, konkretna. Zajmuje się fotografią ślubną i portretową. Jej  guru jest amerykańska fotografka Susan Stripling. To ona zainspirowała ją do stworzenia „Pełną Parą Studio”.

W sztuce fotografii docenia  kobiecą wrażliwość od akcji woli impresje, ceni estetykę. Jej zdjęcia gościły na łamach magazynów mody. Te, które wykonuje na ślubach i weselach też mogłyby tam trafić. Wieloletnie doświadczenie w pracy w świecie mody i reklamy zaowocował współpracą ze specjalistami  z takich dziedzin jak oświetlenie, make up, stylizacja, grafika oraz retusz zdjęć. Jest więc w stanie sprostować najwyższym oczekiwaniom.

klienciDla nich pracowała

współpracownicyzespół jest najważniejszy

Dominika Dzikowska

Dominika Dzikowskadrugi fotograf

Fotografka, artystka i animatorka kultury. Wykłada w Warszawskiej Szkole Fotografii i prowadzi Studio Miłość, gdzie pomaga kreatywnym biznesom stworzyć fajny i autentyczny wizerunek. www.studiomilosc.pl    
Kamila Bukowska

Kamila BukowskaMake up artist

Maluje i czesze do sesji zdjęciowych i programów telewizyjnych. Uczy sztuki makijażu podczas lekcji indywidualnych i warsztatów. Dobiera paletę barw do typu urody. A co równie ważne jest wokalistką w projekcie muzycznym Kabuko.
Agnieszka Borzym

Agnieszka Borzymkolorystka

Skleja, kręci i koloruje. Pracuje jako montażystka, robi programy telewizyjne i zdjęcia. Jest prawdopodobnie jedynym inżynierem mechatronikiem na świecie, który gra na ukulele i ma zielone włosy. W Pełną Parą Studio odpowiada za kolory, czyli za to, jak na końcu wyglądają Wasze zdjęcia.

nasza ofertaWszystko co powiniście wiedzieć

fotografia ślubna

Lifestylowa fotografia ślubna

Tworzymy unikalne zdjęcia w nurcie lifestyle photography czyli klimatyczne, naturalne, swobodne i pełne radości. A przede wszystkim piękne. To bardzo popularny w Ameryce styl fotografowania ważnych wydarzeń, ale też niepowtarzalnych codziennych chwil.

Fotografujemy teleobiektywami, z daleka, dyskretnie, tak aby to młoda para była w centrum wydarzeń. Portrety są wystudiowane, idealnie skomponowane, harmonijne. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, ale też umiemy wyeksponować dynamiczne momenty weselnej zabawy.

To co nas wyróżnia to kreatywne podejście do kompozycji, dokumentalny styl fotografowania oraz pełen profesjonalizm przy każdej sesji.

fotografia slubna detale

Detale

Dekoracje stołów, kwiaty, elegancki tort- to właśnie detale określają styl i dodają smaku ważnym wydarzeniom w naszym życiu. Biżuteria, koronkowe wykończenie czy kolorystyka dodatków to elementy, które stanowią idealne dopełnienie portretów. Bez tej wyjątkowej oprawy dzień ślubu nie byłby taki sam. Nasze zdjęcia tych często kosztownych detali nie pozwolą im umknąć. Nasze kadry wydobędą z nich blask i ich niepowtarzalny  urok. Odpowiednia aranżacja  obrączek, pierścionka zaręczynowego, sukni, papeterii czy dań nie pozwoli zapomnieć o tych często małych dziełach sztuki wykonanych przez florystkę czy cukiernika.

album ślubny

Dizajnerskie szczegóły

Album ślubny  w formie eleganckiej książki jest bardzo ważną częścią naszej oferty. Zdjęcia powinny znaleźć swoje miejsce nie tylko w przestworzach cyfrowych, ale także w naszej realnej przestrzeni.  Dla każdego klienta grafik tworzy więc inne, oryginalne, specjalne dzieło. Kolory okładki i środkowej wyklejki są tak projektowane aby nawiązywały do kolorystyki ślubu i dobrze ze sobą korespondowały. Tworzymy  też unikalny znak graficzny, który dopełnia kompozycję.

Nasza ofertaCo z nami przeżyjesz

LŚNIJ JAK GWIAZDY

Nie, nie jesteśmy kliniką urody, ale umiemy to osiągnąć fotografią

Jesteśmy z Warszawy

Ale, w fotografii ślubnej szkoliliśmy się za Oceanem

Podaruj sobie odrobinę luksusu

Zrób sobie prezent w postaci sesji zdjęciowej. Jest to tak samo przyjemne jak wyjazd do SPA

Dojedziemy na twój ślub

Bardzo chętnie podróżujemy i poznajemy nowe piękne okolice

Namów znajomych

W grupie weselej! Sesja zdjęciowa może być świetnym pomysłem na rozpoczęcie wieczoru panieńskiego

Po prostu się baw

My zajmiemy się całą resztą i gwarantujemy, efekt będzie oszałamiający