Przyjęcie komunijne Warszawa – Syta 93

fotograf komunia warszawa

Przyjęcie komunijne Amelki odbyło się w Restauracji Syta 93 w warszawskim Wilanowie.

Restauracja Syta 93

To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja mieści się w starszej części Wilanowa, między jednorodzinnymi domami i rezydencjami. Ma cztery piętra, a każdy poziom skrywa co innego. Dlatego Jest tu zarówno koktajl bar jak i sala zabaw dla dzieci z profesjonalnymi animatorami. Przyjęcie komunijne odbyło się na ostatnim piętrze a właściwie na dachu restauracji. Na wypadek deszczu było rozpięte zadaszenie. Nie ma to jak impreza na powietrzu!

Portret indywidualny

Amelka jest świetną dziewczynką, która lubi bawić się i szaleć. Jednak jak się okazało, nie przepada za robieniem jej zdjęć. Nie było łatwo przekonać ją do zrobienia kilku indywidualnych portretów. Ale jakimś cudem zgodziła się pójść na ubocze, na techniczny mostek na dachu.

Wujkowie są zabawni i jest z nimi wesoło.

Z siostrą też zawsze można czuć się swobodnie.

Zdjęcia grupowe w podgrupach

Zdjęcia zwane grupowymi lub oficjalnymi, tak naprawdę, nie są ani grupowe ani oficjalne. Chodzi o zdjęcia z członkami rodziny w różnych podgrupach. Zdjęcia z chrzestnymi, z babciami, z prababciami z rodzicami, z kuzynami. To zawsze jest ważny element reportażu komunijnego. Jest przy tym dużo śmiechu i na ogół trzeba wstać od stołu i przejść w wyznaczone miejsce, co również dobrze działa na gości.

Gesty miłości

W reportażu z komunii najważniejsze są spontaniczne reakcje członków rodziny między sobą. Miłość objawia się na wiele sposobów. Czasami córka przytuli się do mamy, a czasami babcia dotnie nosa wnuczki. Jako fotograf szukam takich momentów i czekam aż się wydarzą a nie dzieje się to od razu.

Planujesz przyjęcie komunijne?

Jeżeli planujesz przyjęcie komunijne swojego dziecka i szukasz fotografa, który zrobi reportaż komunijny, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.