Wieczór Panieński – pamiątkowe zdjęcia z szalonego wieczoru

Wieczór Panieński to punkt obowiązkowy przed każdym ślubem.

Co zrobić aby przebiegł z klasą w atmosferze dobrej zabawy a jednocześnie ujawnił szalonego ducha damskiej zabawy w gronie przyjaciółek?Idealnym wstępem do dobrej zabawy może być wybranie motywu przewodniego imprezy.

Dziewczyny wybrały styl  Pin up party.

Pin up girls kojarzą się ze zmysłowością, kobiecością ale również luzem. Nieodzowne elementy tego stylu to mocna czarna kreska na powiece, czerwone usta, deseń w groszki oraz charakterystyczne fryzury związane chustką-bandamką. Niezawodnym dodatkiem dopełniającym stylizację są okulary przeciwsłoneczne. Wybierajmy duże, wyraziste oprawki niczym gwiazdy filmowe. Możemy również pokusić się o bardzo stylowe szkła w kształcie serc.

Przed rozpoczęciem imprezy dziewczyny przyszły do studia na pamiątkową i szaloną sesję. Okazuje się, że nie potrzeba niesamowitych przebrań czy fikuśnych pomysłów aby zapanował duch spontanicznej zabawy w gronie przyjaciółek. Wszystkie pozy są pomysłami dziewczyn, ja ograniczyłam się do odpowiedniego oświetlenia. Po zdjęciach, w świetnych humorach, dziewczyny ruszyły na dalszą część wieczoru panieńskiego.

Pelna Para Studio bridal shower 02
Pelna Para Studio bridal shower 03
Pelna Para Studio bridal shower 04
Pelna Para Studio bridal shower 05
Pelna Para Studio bridal shower 06
Pelna Para Studio bridal shower 07

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *