10 odlotowych miejscówek na wesele w Warszawie

1. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele Boryny

Z nowoczesnego, przeszkolonego biurowca do stodoły bez klimatyzacji. Tutaj nie będzie krzeseł obitych białym suknem, drinków z palemkami i krabowych babeczek.Jeśli nie chcecie przyjęcia
w amerykańskim stylu, ale wesela na swojską nutę, to zorganizujcie je w Osadzie Młyńskiej, blisko Żyrardowa. Koniecznie weźcie na poniedziałek urlop w pracy. Jeżeli czytaliście „Chłopów” to wiecie, że wesele na wsi może się przedłużyć i trwać kilka dni.

2. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Szpanerskie wesele

Lubicie brylować wśród znajomych, nosicie szpanerskie ciuchy i macie odjechaną furę? Mamy dla was doskonałą miejscówkę na wesele. To Endorfina w samym sercu stolicy. Lokal można opisać jednym zdaniem: „Jest prestiż!”. Na pewno zrobicie duże wrażenie i będziecie na językach waszych gości jeszcze długo po ślubie.

3. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele ogrodników

Jeżeli uważacie, że miłość wymaga cieplarnianych warunków, to zaplanujcie wasze wesele w szklarni.Blisko Warszawy jest miejsce, gdzie pod szkłem można zorganizować najważniejszą imprezę życia. Nazywa się Stara Oranżeria. Zamiast pomidorów i ogórków jest tam mnóstwo kwiatów. Grządki zastąpił parkiet z kostki brukowej, a na miejscu natrysków do nawadniania roślin zawisły lampiony. Po weselu w takim miejscu nie powinniście mieć problemu z pielęgnowaniem waszego uczucia.

4.  Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele marynarzy

Czas przybić do brzegu i zarzucić kotwicę. Jeśli marzy wam się wesele w stylu marynarskim, to możecie je zorganizować w Klubie Mila nad Zalewem Zegrzyńskim. Lokal nie wygląda może jak luksusowy statek wycieczkowy, ale jego wnętrze bardzo przypomina jacht. Na pokładzie doskonale sprawdzi się szantowa muzyka, która rozbuja waszą załogę. Po wyczerpującej nocy, odpoczniecie
w kajucie. Pamiętajcie, że przed wami długi rejs. Będzie jak na morzu: czasem flauta, czasem sztorm.

5. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele dygnitarzy

Bez wiejskiego stołu, muzyki disco polo i staropolskich weselnych zwyczajów… W Pałacu Kultury
i Nauki takie rzeczy po prostu nie pasują. Jeżeli nie potrafisz być jak „gruba ryba”, to miejsce nie jest dla ciebie. Doskonale odnajdą się tutaj osoby pewne siebie, szukające splendoru i nie lubiące swojskiego klimatu tradycyjnego wesela. W takiej lokalizacji na pewno przyda się nienaganna znajomość zasad savoir-vivre.

6. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele księżniczki

Pobudka wcześnie rano, później pół dnia w pracy. Po powrocie pranie, gotowanie i sprzątanie. Nawet największa twardzielka czasem marzy o tym, aby z kopciuszka zamienić się w księżniczkę. Jest taki dzień w życiu, kiedy marzenia się spełniają… To wasze wesele. Przyjęcie jak z bajki możecie zorganizować w Pałacyku Otrębusy. Tam, na kilka godzin, na pewno zapomnicie o szarej codzienności.

7. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele kibiców

Przed wami „mecz życia”. Emocje na pewno będą większe niż podczas najważniejszych piłkarskich rozgrywek. Jeżeli niemal  każdą sobotę spędzacie na trybunach kibicując swojej ulubionej drużynie, to pomyślcie o weselu na Stadionie Narodowym. Pamiętajcie, aby próg koniecznie przekroczyć prawą nogą. Według piłkarzy to przynosi szczęście… I nie martwcie się o dach, w czasie takiej imprezy jak wasza, murawa nie może zamienić się w basen.

8. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele rusałki

Ma być nastrojowo, klimatycznie a jednocześnie z klasą… Takie wesele najlepiej uda się na świeżym powietrzu. Plenerową imprezę życia możecie zaplanować w Jaworowym Dworze. W czasie zabawy pod gołym niebem wypatrujcie spadającej gwiazdy. Życzenie, wypowiedziane w czasie tak ważnej nocy, musi się spełnić.

9. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele inżyniera

Chemia uczuć plus pociąg fizyczny równa się miłość. Matematyka też może być romantyczna. Jeżeli rozwiązywanie skomplikowanych działań nie jest dla was problemem, a do tego lubicie duże przestrzenie to idealnym miejscem na wasze wesele będzie Gmach Główny Politechniki Warszawskiej. Nie musicie skrupulatnie liczyć swoich gości, bo w tym miejscu zmieści się aż 500 osób.

10. Najlepsze miejsce na wesele w Warszawie – Wesele króla

Marzy wam się Royal Wedding? Nie ma chyba lepszego miejsca na królewskie wesele niż Arkady Kubickiego warszawskiego zamku.  Na takiej imprezie z pewnością królować będzie blichtr, przepych i elegancja. Uważajcie tylko, aby nie strzelić jakiejś gafy. Wcześniej lepiej przećwiczcie zasady królewskiej etykiety.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *