Ślub na koniec lata Villa Estera

Fotograf ślubny Warszawa-Villa Estera

Tuż przed zakończeniem lata odbył się ślub Donaty i Rafała. Były łzy wzruszenia i łapanie ostatnich promieni słońca. Ślub i wesele odbyły się w  Michałowicach pod Warszawą. Wieczorną atmosferę ociepliła specjalnie zaplanowana sesja z zimnymi ogniami. Fotografia ślubna z zimnymi ogniami to ostatnio mój konik. Jedno z takich zdjęć znalazło się na ostatniej stronie w albumie ślubnym Młodej Pary.

Fotograf ślubny Warszawa-Villa Estera

Nietuzinkowa suknia ślubna

Panna Młoda miała nieczęsto spotykany model sukni Laurelle z długimi rękawami i sporym wycięciem na plecach. Jednak najbardziej uwagę przyciągała wielka kokarda z tyłu. Dało to świetny, zaskakujący efekt, ponieważ patrząc na przód sukni nie można było się domyślić jej tyłu. Akcent został przeniesiony z przodu na tył.

Drewniany kościół

Donka i Rafał pobrali się w podwarszawskich Michałowicach, w kościele z pięknymi drewnianymi ozdobami. Można było odnieść wrażenie, że jesteśmy w drewnianym wiejskim kościółku, choć w rzeczywistości jest to duży murowany budynek.

Sesja ślubna

Sesja ślubna odbyła się na raty, ponieważ tak jest najlepiej.Po pierwsze, nie zabieramy parze całej godziny z dnia ślubu ale szukamy najlepszego światła i otoczenia w różnych miejscach i o różnych porach. Tutaj skorzystaliśmy z brzozowego zagajnika znajdującego się tuż pod kościołem. A później spędziliśmy trochę czasu na zdjęciach w ogrodzie.

Fotograf ślubny Warszawa-Villa Estera

Wesele – Villa Estera

Goście bawili się w położonej w Michałowicach, niedaleko Warszawy Villi Estera. Charakter obiektu jest utrzymany w stylu dworku. Przede wszystkim dominującym kolorem jest beż co daje wrażenie przytulności. Wejście do willi jest w większości przeszkolone, co pomogło nam zrobić ciekawe zdjęcia z zimnymi ogniami.

Planujesz swój ślub?

Jeżeli planujesz swój  ślub i szukasz fotografa ślubnego, skontaktuj się z nami. Fotograf ślubny Warszawa.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.

Inspiracje ślubne

W skrócie lista  usługodawców Donki i Rafała, śmiało korzystaj:

Goście bawili się w Villi Estera Hotel & restauracja

Suknia – Laurelle

Smoking – Bytom

Make up & Hair – Agnieszka Chełmońska Studio

DJ – Warsaw Wedding DJs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *