Zimowy ślub we Wrocławiu

Zimowy ślub Ani i  Daniela był przede wszystkim absolutnie nietypowy! Zaczynając od koloru sukienki – Panna Młoda postawiła na czerwień, przez konną przejażdżkę do Urzędu, drewniane obrączki, dodatkowo  kalie w bukiecie, na weselu na statku kończąc:) Ale najbardziej nietypowa jest historia tej Pary, która wzięła udział w projekcie Panna Młoda 40+. Panna Młoda ma 46 lat, natomiast Pan Młody 24. Ta różnica wieku i w tą stronę a nie w drugą jest trudna do zaakceptowania dla wielu osób. Młodzi poświęcili dużo w imię swojej miłości oraz wykazali się dużą odwagą i determinacją w dążeniu do swojego szczęścia.
Towarzyszyłam im przez jeden dzień i muszę przyznać, że byłam pod ogromnym wrażeniem ich odwagi a także pomysłowości. Pobrali się i zrobili to w zupełnie niestandardowy sposób. Ave! 

 

Ślub zimą

Zimowo-świąteczny ślub ma tę niepowtarzalną zaletę, że miasto jest pięknie udekorowane. A szczególnie Rynek we Wrocławiu! W otoczeniu historycznych kamienic, pięknych choinek i Jarmarku Bożonarodzeniowego powstają niepowtarzalne fotografie ślubne i niezatarte wspomnienia.

Ślub w urzędzie, wesele na barce

Ania i Daniel zawarli ślub we wrocławskim USC przy muzyce Elvisa. W każdym urzędzie jest ktoś, kogo można zamówić, żeby zagrał wybrany utwór i muszę się przyznać, że mimo urzędowej oficjalności jest to bardzo fajne uczucie usłyszeć fajną muzykę graną na małych klawiszach. Tak wyobrażam sobie śluby w Las Vegas!

Przyjęcie weselne odbyło się na statku w restauracji Hotelu Tumskiego – Barka Tumska Wrocław. Charakterystyczny wystrój kajuty kapitańskiej z bulajami i marynistycznymi dodatkami to fantastyczna scenografia do zdjęć.

Most Zakochanych

Most Tumski we Wrocławiu, zwany jest mostem zakochanych dlatego pary zostawiają na mim przypięte kłódki symbolizujące nierozerwalną miłość. Zdjęcie ślubne na tym moście to chyba rzecz obowiązkowa dla wszystkich Młodych Par.

Planujesz swój ślub?

Jeżeli planujesz swój  ślub i szukasz fotografa ślubnego, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.

Inspiracje ślubne

Przyjęcie weselne odbyło się na statku w restauracji Hotelu Tumskiego – Barka Tumska Wrocław

Konie – Wyższa Szkółka Jazdy we Wrocławiu  (Partynice) 

Drewniane obrączki – wykonane przez przyjaciela Ani i Daniela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *