Ślub w plenerze Pałac Zdunowo

Fotograf ślubny Warszawa-Palac Zdunowo

Każdy fotograf ślubny uwielbia śluby w plenerze. To obecnie coraz częstszy trend w naszym kraju. Ceremonia na zewnątrz daje przestrzeń, światło i dowolność w dekoracjach. Właśnie taki był ślub Izy i Marcina. Państwo Młodzi składali przysięgę przy dwóch starych dębach- pomnikach przyrody w Pałac Zdunowo pod Warszawą.

Przejście alejką odbyło się  w stylu amerykańskim. Do początku alejki Pannę Młodą odprowadził tata, dalej Młodzi szli razem. Ceremonia była kameralną rodzinną imprezą. Zamiast tańców były  zimne ognie, drinki w ogrodzie i wspomnienia rodzinne przy specjalnie przygotowanym przez Młodych pokazie zdjęć z towarzyszącymi opowieściami. Piękny park i pałacowe wnętrza dały idealną scenerię do fotografii ślubnej w stylu iście królewskim:). Inspiracją z cała pewnością był  ślub Harrego i Meghan w Pałacu Kensington.

Dekoracje florysyczne – More4u – Powiedz TAK
Suknia – Salon Ślubny Coline
Make up i fryzura – Kabuko maluje
Biżuteria – Swarovski
Garnitur – Lancerto
Ozdoba do włosów – Novia Blanka

Fotograf ślubny Warszawa-Palac Zdunowo

Pałac Zdunowo

znajduje się 50 km od Warszawy. Ma dobry dojazd trasą szybkiego ruchu. Na miejscu oprócz samego pałacu jest duży park.

Apartamenty pałacowe są idealnym miejscem na przygotowania, ponieważ są bardzo przestronne. Dużo dają również wysokie okna, gdyż są piękną ozdobą a także oświetlają całe wnętrze.

Plan na deszcz

Uroczystość pod gołym niebem zawsze niesie ryzyko, że jednak spadnie deszcz. Dlatego trzeba mieć przygotowany plan B. W Pałacu Zdunowo jest kilka możliwości planu B. Można przenieść wszystko do środka lub pod zewnętrzny duży namiot.

Podczas ślubu Izy i Marcina było takie niebezpieczeństwo. Pół godziny przed ceremonią zerwała się burza. Większość dekoracji wniesiono do środka. Jednak prognoza mówiła, że burza niebawem się skończy. No i jednak ceremonia odbyła się w parku, w pełnym słońcu.

Fotograf ślubny Warszawa-Palac Zdunowo
Fotograf ślubny Warszawa-Palac Zdunowo

Bańki mydlane

Jednym z lepszych pomysłów na rozrywkę po uroczystości plenerowej mogą być bańki mydlane. Najlepiej jest położyć  gościom na krzesłach małe buteleczki z płynem mydlanym.

Po uroczystości i młodzi i starsi będą mieli zabawę. A bańki są świetnym tłem do zdjęć. Szczególnie w słońcu, niesamowicie się mienią.

Sesja Plenerowa

Otoczenie parku daje idealną możliwość na 15 minutową sesję zdjęciową. Naszym zdaniem najlepszy czas na sesję to dzień ślubu. Po pierwsze, ponieważ wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Po drugie, stan emocjonalny pary młodej to wielka ekscytacja. Trzeba być nie lada aktorem, żeby odtworzyć takie emocje innego dnia.

Wyjątek od tej reguły stanowią sesje specjalne czyli np zagraniczne wyjazdy czy zdjęcia w górach. Jeżeli macie chęć na coś zupełnie innego, wtedy jest oczywistym, że należy ustalić inny termin sesji plenerowej.

Goście na zdjęciach

Goście również chętnie biorą udział w zdjęciach. Spędzili sporo czasu przygotowując swój odświętny wygląd dlatego pamiątka z tego dnia ma dla nich dużą wartość.

Zimne Ognie

Kolejną atrakcją dla gości mogą być zimne ognie. Najlepiej, gdyby stały w wazonie z karteczką, o której godzinie będziemy puszczać światełko do nieba. Osobą, która zawiaduje tą atrakcją może być fotograf ślubny. Najlepiej wie gdzie i jak ustawić gości oraz kiedy odpalić ognie, żeby paliły się wszystkie naraz. Fotograf również może doradzić, które ognie najlepiej się sprawdzają

Planujesz swój ślub?

Jeżeli planujesz swój  ślub i szukasz fotografa ślubnego, skontaktuj się z nami. Fotograf ślubny Warszawa.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *