Letnia sesja rodzinna na łące w środku Warszawy

Sesja rodzinna, tak naprawdę, była tylko dodatkiem do zdjęć portretowych Wiktorii. Wika jest niesamowitą dziewczyną,ma dopiero 14 lat a już bardzo dużo w życiu przeszła. Za nią 4 poważne operacje mózgu. Tym razem mam nadzieję, że będzie już tylko dobrze. Ma za sobą dużo ale przy sobie ma wspaniałą i kochającą rodzinę. Sesja rodzinna została zorganizowana jako wspólny piknik w centrum Warszawy.

Marzeniem Wiktorii od jakiegoś czasu była sesja portretowa. Wspólnie z Kamilą postanowiłyśmy spełnić to marzenie. Punktem wyjścia do sesji portretowej były niezwykle długie Włosy, które Wiktoria hodowała od dzieciństwa. Kamila zrobiła z nich dwa warkocze, które puściła luźno na plecach. Już sama fryzura jest lekko rustykalna a po dodaniu stylizacji, białej sukienki z elementami koronki i przeszyć, ten efekt został jeszcze bardziej uwypuklony.

Wiktoria jest bardzo cierpliwą modelką, dlatego mogłam dawać jej różne zadania w pozowaniu, aż zobaczyłam wyraz twarzy, który wydał mi się bardzo prawdziwy i odzwierciedlający Wiktorię. Tym zdjęciem jest dla mnie portret ze źdźbłem trawy. Według mnie oczy są zwierciadłem duszy i przy takich portretach, staram się odszukać w oczach odbicia duszy. Stylizacja jest jedynie dodatkiem, który pomaga uzyskać nie do końca określony w czasie klimat i sprawia, że modelka czuje się wyjątkowo.

Portretowanie dziewczyn na pograniczu przeistoczenia się w młode kobiety jest jednym z moich ulubionych momentów fotograficznych. Wystarczy zmienić uczesanie i włożyć inna sukienkę i nie widzimy już dziewczynki lecz rozkwitającą osobowość.

MUA & hair – Kamila Bukowska
Stylizacja – Reserved

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *