Sesja narzeczeńska w Soho Factory

Soho Factory

Soho Factory mieści się na warszawskiej Pradze, dzielnicy kontrastów.

Soho Factory – historia i nowoczesność

Znajdziemy tu zarówno kamienice popadające w ruinę jak również odnowione fabryki będące osią nowych osiedli mieszkaniowych. Soho faktory to kompleks dawnych zabudowań fabrycznych, w których obecnie mieszczą się znane biura architektoniczne i modne knajpy. Wokół tych zabudowań powstały również nowoczesne apartamentowce.

Soho Factory

Nic nie działa jak czerwona sukienka

Przytaczając słowa z kultowej piosenki Fisza, rzeczywiście “Nic nie działa jak czerwona sukienka”. Trzeba przyznać, że wybór sukienki przez Paulinę to był strzał w dziesiątkę. Działa magnetycznie.

Sesja narzeczeńska to czas dla Was

W Soho Faktory jest mnóstwo nastrojowych zaułków oraz interesujących neonów. Podczas sesji narzeczeńskiej razem spacerujemy i szukamy najlepszych miejsc ale to głównie czas, który spędzacie ze sobą. Ja sugeruję co można w tym miejscu zrobić a Wy robicie to po swojemu.

Pozytywne wibracje

Paulina i Dawid to ognista para dlatego czerwień pasuje do nich idealnie. Słońce, kolor i dużo pozytywnych emocji to ich atrybuty, które idealnie złożyły nam się w piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.

Soho Factory

Czy wybór miejsca do zdjęć jest ważny?

Mówiąc w skrócie, na pewno są rzeczy znacznie ważniejsze, np. Wasze pozytywne nastawienie i swoboda. Mało kto jest super swobodny od samego początku ale sesja trwa wystarczająco długo, żeby poczuć się swobodnie, nawet jeżeli macie z tym kłopot.

Na tych czarno-białych zdjęciach tło jest zupełnie rozmyte więc w tym przypadku miejsce nie miało znaczenia. Tu główną rolę odgrywają emocje. Ale moim zdaniem szkoda by było nie dodać sobie jeszcze trochę wyrazu wyborem ciekawego miejsca.

Jak długo trwa sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska trwa między 1h-2,5h. Wszystko zależy od miejsca, pogody no i od Waszego luzu. Sesja Pauliny i Dawida trwała 2,5h, głównie dlatego,że pogoda sprzyjała a jak na koniec znalazłam czerwony neon to nie chciałam puścić pary,  dopóki nie byłam pewna, że zrobiłam wszystkie warianty. Soho Factory jako miejsce na sesję sprawdziło się znakomicie!

Planujesz sesję narzeczeńską?

Jeżeli planujesz swój  sesję narzeczeńską i szukasz fotografa który zrobi Ci romantyczne i swobodne zdjęcia, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.