Sesja narzeczeńska Iwona+Andrzej

sesja narzeczeńska Park Krasińskich

Sesja narzeczeńska w Warszawie

Sesja narzeczeńska w mieście

Warszawa jest tak szybko zmieniającym się miastem, że nie trudno znaleźć nowe, ładne miejsca. Z Iwoną i Andrzejem trafiliśmy do kameralnego Parku Krasińskich, który przeszedł gruntowną rewitalizację.

sesja narzeczeńska Park Krasińskich

Park Krasińskich

Można w nim znaleźć sporo nowych elementów architektonicznych, takich jak altanki, wykonanych z bardzo dobrych surowców. Iwona i Andrzej przed aparatem czują się tak swobodnie, że jedyne na co musiałam zwracać uwagę to odpowiednio dobrane tło.

Piękna zieleń i wodospad

W Parku Krasińskich dosadzono również wiele odmian przeróżnej roślinności. Drzewa, trawy i piękne kwiaty. Jest tam również mały staw i coś w rodzaju wodospadu/strumyka.

Paryski szyk

Ulica Próżna to kolejne miejsce w Warszawie, które przeszło rewitalizację. Zamiast walących się budynków są teraz piękne kamienice i świetne restauracje. A wcześniej cała ulica wyglądała tak

sesja narzeczeńska Próżna

Sesja narzeczeńska jest randką

Bardzo przyjemnym zakończeniem sesji, tak samo jak i randki jest wizyta w fajnej kawiarni czy restauracji. Na ulicy Próżnej znajdziecie spory wybór.

Planujesz sesję narzeczeńską?

Jeżeli planujesz swój  sesję narzeczeńską i szukasz fotografa który zrobi Ci romantyczne i swobodne zdjęcia, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.