Sesja narzeczeńska Karolina+Paweł

Sesja narzeczeńska to, naszym zdaniem,  punkt obowiązkowy przed ślubem.

Sesja narzeczeńska dodaje pewności siebie

Podczas tej sesji jest czas, swoboda i można od razu zobaczyć czy lepiej wychodzi się z prawego czy z lewego profilu. Natomiast podczas ślubu czas jest bardzo limitowany a emocje sięgają zenitu. Z naszego doświadczenia wynika, że pary, które zdecydowały się na sesję narzeczeńską są zdecydowanie pewniejsze siebie podczas zdjęć ślubnych. Mają przetrenowane czy lepiej patrzeć się w aparat czy może na siebie.

Sesja narzeczeńska a dobór lokalizacji

Miejsce na sesję narzeczeńską jest istotnym elementem stylistycznym, wpływa na wygląd ostateczny zdjęć. Nie oznacza to, że żeby zrobić romantyczne zdjęcia musimy jechać do Paryża pod wieżę Eiffla. Właściwie to nawet odradzam takie rozwiązanie. Pod wieżą Eiffla są tłumy i żeby zrobić zdjęcia bez tłumów zapewne trzeba być na miejscu o 4 rano. Poza tym nie jestem fanką takich oklepanych miejsc.

Razem z Karoliną i Pawłem wybraliśmy inne, równie świetne miejsce Służewski Dom Kultury, mieszczący się na warszawskim Służewiu. Nowa architektura w stylu skandynawskim oraz pomost i małe jeziorko z trawami dają piękną scenografię. W wybranym dniu sesji było pochmurno i burzowo co zapewniło nam całą przestrzeń do własnej dyspozycji.

Sesja narzeczeńska w słońcu czy w chmurach?

Brak słońca nie musi być czynnikiem niekorzystnym. Pogoda przedburzowa daje bardzo ładne światło, nastrojem przypominające surowe klimat Islandii czy Szkocji.

Służewski Dom Kultury

To miejsce ma wiele zakamarków i zaułków. Budynki są pokryte elewacją z drewna, które daje ciepły odcień. Jest też sporo szkła, które daje interesujące odbicia.

Nie można też zapomnieć o ubraniach do sesji narzeczeńskiej. Zawsze sprawdzi się zwiewna sukienka!

Służewski Dom Kultury ma też pomost z małym jeziorkiem i pięknymi trawami.

Planujesz sesję narzeczeńską?

Jeżeli planujesz swój  sesję narzeczeńską i szukasz fotografa który zrobi Ci romantyczne i swobodne zdjęcia, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.