Sesja narzeczeńska na Pradze

Sesja narzeczeńska na Pradze to idealne miejsce dla osób lubiących klimat.

Soho factory – praskie klimaty

W Soho Factory znajdziemy pełną różnorodność stylów. Dominuje klimat przedwojennej Warszawy ale są również miejscówki bardziej nowoczesne jak restauracja Warszawa Wschodnia. Sztandarowym miejscem jest Muzeum Neonów. Zgromadzono w nim neony głównie w celu dokumentacji oraz ochrony powojennych reklam świetnych. Stała kolekcja muzeum składa się z ok. stu starych neonów i innych instalacji reklamowych, które nierzadko zostały zaprojektowane przez wybitnych artystów i grafików, będących też twórcami znanej na świecie tzw. Polskiej Szkoły Plakatu.

Warszawa Wschodnia – restauracja w praskim stylu

Praga jest moim ulubionym miejscem na sesje, bo wystarczy odwrócić się na pięcie i z Muzeum Neonów już jesteśmy w Restauracji Warszawa Wschodnia ozdobionej neonem ze stacji kolejowej Warszawa Wschodnia. W restauracji jest po pierwsze pysznie a po drugie stanowi świetną scenografię do zdjęć. Kawa na Wschodniej to był obowiązkowy przystanek na sesji Kamili i Michała.

Sesja Narzeczeńska na Pradze – romantyczne zakamarki

Na Pradze nie przewijają się tłumy ludzi, co bardzo ułatwia parze stworzenie intymnej atmosfery. Jest mnóstwo zaułków i bardzo przyjemnych miejsc, w których można się ukryć.

Kamila i Michał – idealnie dobrana para

Zwróćcie uwagę na idealnie dobraną kolorystykę ubrań. Kamila miała żółte elementy na spódnicy a Michał żółte szelki i skarpetki. I ja to bardzo doceniam.

Sesja narzeczeńska na Pradze – liczy się spontaniczność

Z Kamilą i Michałem spędziliśmy wspólnie 2 godziny, bo tyle trwa w naszym studiu sesja narzeczeńska. W trakcie zdjęć poznajemy się nawzajem i oswajamy i najbardziej luźne zdjęcia wychodzą przy końcu. Tym razem było to spontaniczne noszenie Kamili na barana.

Planujesz sesję narzeczeńską?

Jeżeli planujesz swój  sesję narzeczeńską i szukasz fotografa który zrobi Ci romantyczne i swobodne zdjęcia, skontaktuj się z nami.

Wyślemy Ci cennik i wszelkie szczegóły.