Ślub w plenerze Pałac Zdunowo

Fotograf ślubny Warszawa-Palac Zdunowo

Każdy fotograf ślubny uwielbia śluby w plenerze. To obecnie coraz częstszy trend w naszym kraju.

Ceremonia w parku

Ceremonia na zewnątrz daje przestrzeń, światło i dowolność w dekoracjach. Właśnie taki był ślub Izy i Marcina. Państwo Młodzi składali przysięgę przy dwóch starych dębach- pomnikach przyrody w Pałac Zdunowo pod Warszawą.

Amerykański zwyczaj ślubny

Przejście alejką odbyło się  w stylu amerykańskim. Do początku alejki Pannę Młodą odprowadził tata, dalej Młodzi szli razem. Ceremonia była kameralną rodzinną imprezą. Zamiast tańców były  zimne ognie, drinki w ogrodzie i wspomnienia rodzinne przy specjalnie przygotowanym przez Młodych pokazie zdjęć z towarzyszącymi opowieściami. Piękny park i pałacowe wnętrza dały idealną scenerię do fotografii ślubnej w stylu iście królewskim:). Inspiracją z całą pewnością był  ślub Harrego i Meghan w Pałacu Kensington.

Pomysły na Twój ślub

Iza i Marcin wykorzystali kilka fajnych pomysłów, takich jak bańki mydlane dla gości, zimne ognie oraz pamiątkowe zdjęcia gości. Pałac Zdunowo ma wyjątkowo dużo zewnętrznej przestrzeni do zaaranżowania. Również apartamenty młodej pary dają spore możliwości np do przygotowań.

Wy również możecie spojrzeć czy któryś pomysł Wam się spodoba i użyć go na własnym ślubie. Szczegóły i inspiracje znajdziecie NA BLOGU

Iza i Marcin skorzystali z usług:

Dekoracje florysyczne – More4u – Powiedz TAK
Suknia ślubna – Salon Ślubny Coline
Make up i fryzura – Kabuko maluje
Biżuteria – Swarovski
Garnitur – Lancerto
Ozdoba do włosów – Novia Blanka

Sprawdź wolny termin