Pierwsza Panna Młoda 40+

Projekt Panna Młoda 40+ nabiera wiatru w żagle. Miło nam zaprezentować pierwszą parę wybraną do projektu.

Fotograf ślubny Warszawa-Panna Młoda-40

Ślub w Warszawie

Nowoczesny, nietypowy a także swobodny…. Taki był ślub Patrycji i Radka. Para postawiła na minimalizm. Nie było klasycznej białej sukni ani imprezy w domu weselnym

Fotograf ślubny Warszawa-Panna Młoda-40

Panna Młoda 40+ o co chodzi?

Ślub zorganizowali w marcu, tuż po tym jak Patrycja została wybrana w konkursie Panna Młoda 40+. Projekt, organizowany przez Pełną Parą Studio- Fotograf Ślubny Warszawa, ma przełamywać stereotyp dotyczący wieku przyszłej żony i pokazać, że ślub nie jest ceremonią zarezerwowaną wyłącznie dla młodych. Ideą konkursu jest popularyzowanie zawierania małżeństw także przez dojrzałe kobiety. One również się zakochują i przeżywają wielkie miłości, dlatego chcemy pokazać, że ich czas nie minął. W każdym wieku warto zawalczyć o swoje szczęście – tłumaczy  fotograf Anna Trojanowska z Pełną Parą Studio .

Kobieta z przeszłością, Mężczyzna po przejściach

Śluby ludzi po 40 różnią się od tych, które biorą młodsze pary. Nie chodzi o emocje, bo te są zawsze duże, ale o swobodę. Dojrzali narzeczeni mają w sobie więcej luzu. Dla nich najważniejszy jest związek, a nie wesele. Patrycja i Radek są ze sobą już 10 lat. Po takim czasie zdecydowali się wziąć ślub. Każde z nich ma za sobą wcześniejsze małżeństwo i każdy ma dziecko z poprzedniego związku.

Relacje Patrycji i Radka są bardzo partnerskie. Doskonale widać to na zdjęciach z sesji ślubnej. Państwo młodzi nie pozują, są naturalni. Chcieli, aby zdjęcia ślubne pokazywały ich swobodną relację. Dlatego zdecydowali się na sesję lifestylową w miejskim stylu.

Nowoczesny ślub

Narzeczeni nie chcieli wesela w stylu pałacowym czy popularnym ostatnio stylu rustykalnym. Ich wybór był dość nietypowy. Zdecydowali się na nowoczesność. Stwierdzili, że taki ślub najbardziej pasuje do ich charakterów. Przysięgę złożyli w zwykłym urzędzie. To była część ich planu „bez napinki”. Na uroczystość zaprosili jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół.

Fotograf ślubny Warszawa-Panna Młoda-40+

Panna Młoda w garniturze

Panna młoda była ubrana w biały garnitur, co podkreśliło nietypowość ślubnych wyborów. Lekkości dodał fragment tiulowej spódnicy, który był przyszyty do spodni. Można powiedzieć, że to awangardowe spojrzenie na suknię ślubną. Strój zaprojektowała Anna Drabczyńska. Z jej kolekcji pochodzi także ubiór Radka, elegancki ale swobodniejszy od klasycznego garnituru. Stroje młodej pary łączy nie tylko ta sama projektantka ale również dodatki w identycznych kolorach. Buty Patrycji nawiązują do sznurówek Radka, a Radka mucha doskonale pasuje do kwiatów w bukiecie Patrycji.

Wesele w klubie

Po ślubie i uroczystym obiedzie w gronie najbliższych, oczywiście nie mogło zabraknąć muzyki i tańca. Młodzi nie chcieli jednak wesela z orkiestrą i oczepinami. Woleli swobodną imprezę w nowoczesnym wnętrzu, dlatego zdecydowali się na warszawski klub Loft 44. Party osłodził naked tort w wykonaniu pracowni Ale Tort.

Jeżeli spodobał Ci się jakiś element ślubu Patrycji i Radka to poniżej znajdziesz pełną listę firm, z którymi współpracowali. Śmiało korzystaj!

Suknia i garnitur – Anna Drabczyńska

Make up – Karina Strzelecka Make up

Obrączki – Red Rubin

Biżuteria – Treasure Box

Kwiaty – Flower Fiesta Karolina Kwiatkowska

Tort – Cukiernia Ale Tort

Fryzura – Duda Hair Design

Ozdoba włosów – Deco Love Atelier

Wesele – Loft 44

Fotograf ślubny Warszawa – Pełną Parą Studio  skontaktuj się z nami

Wyślemi Ci cennik i wszelkie szczegóły.